خانه / اخبار / تکنولوژي / تصاویر با خاصیت alt درمقایسه با تصاویر با خاصیت title در وردپرس چه تفاوتی دارند؟

تصاویر با خاصیت alt درمقایسه با تصاویر با خاصیت title در وردپرس چه تفاوتی دارند؟

تصاویر با خاصیت alt درمقایسه با تصاویر با خاصیت title در وردپرس چه تفاوتی دارند؟

مقدار زیادی از محتوای وب شامل تصاویر میشود با این حال بسیاری از صاحبان وبسایت ها تصاویر را برای سرعت بخشیدن یا بهبود رنک جستجو بهینه نمیکنند . با وجود اینکه وردپرس گزینه ای برای اضافه کردن خاصیت alt و title به تصاویر فراهم کرده است، اغلب مبتدیان درمورد تفاوت و چگونگی استفاده از آن چیزی نمیدانند. دراین مقاله ما به شما تفاوت میان تصاویری با خاصیت alt درمقابل تصاویری با خاصیت title در وردپرس را نشان میدهیم.

 

خاصیت alt و title در تصاویر چیست؟

خاصیت alt (که مخفف واژه alternate به معنای متن جایگزین است) یک ویژگی به تگ های مربوط به تصاویر در HTML اضافه میکند. هنگامی که تصویر نمایش داده نمیشود، این متن داخل کادر تصویر نشان داده میشود. این ویژگی به موتورهای جستجو کمک میکند تا متوجه شوند که تصویر درمورد چیست.همچنین خاصیت alt(متن جایگزین) برای مواردی که تصویر در صفحه پیدا نمیشود بسیار مفید است.

 

 

 

خاصیت title (به معنای عنوان) ویژگی دیگری است که میتواند به تگ های مربوط به تصاویر در HTML اضافه شود. این خاصیت یک عنوان برای تصویرشما فراهم میکند. زمانی که تصویر نمایش داده نمیشود، متنی که شما داخل تگ title قرار داده اید، نشان داده نخواهد شد. درعوض زمانی که کاربر نشانگر موس خود را روی تصویر میبرد این متن در یک کادر کوچک نمایش داده میشود.

 

 

همچنین خاصیت های alt و title دسترسی به وب سایت شما را توسط دستگاه هایی که مجهز صفحه نمایش خوان هستند، افزایش میدهد. یک صفحه نمایش خوان، تمام متن مقاله را میخواند و زمانی که به یک تصویر میرسد آن را به نام تصویری با عنوان XYZ میشناسد. حتی اگر کاربر نتواند تصویر را ببیند این ویژگی به او اجازه میدهد که بداند چرا شما تصویر را در آن قسمت اضافه کردید.

چگونه در وردپرس خاصیت alt را به تصاویر اضافه کنیم؟

وردپرس به شما اجازه میدهد که این خاصیت را زمانی که تصاویر را با استفاده از ابزار داخلی آپلود میکنید اضافه کنید.

 

 

همچنین میتوانید این خاصیت را به وسیله رفتن به Media » Library و کلیک روی گزینه Edit زیر تصویر اضافه کنید.

 

چگونه دروردپرس خاصیت title را به تصاویر اضافه کنیم؟

زمانی که یک تصویر را با استفاده از ابزار آپلود مدیا در وردپرس بارگذاری میکنید، یک فیلد title یا عنوان میبینید. این فیلد بوسیله وردپرس برای مدیریت فایل های رسانه ای شما مورد استفاده قرار میگیرد و نباید با خاصیت title تصویر اشتباه گرفته شود.

 

 

 

عنوانی که شما زمان آپلود تصویر اضافه میکنید، تنها توسط media library در وردپرس برای نمایش لیستی از فایل های رسانه ای شما مورد استفاده قرار میگیرد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *