خانه / اخبار / سینما / شایعاتی مبنی بر شروع ساخت فیلم «Pirates of the Caribbean 6»

شایعاتی مبنی بر شروع ساخت فیلم «Pirates of the Caribbean 6»

با توجه به شایعات جدید این طور به نظر می‌رسد که ساخت فیلم «Pirates of the Caribbean 6» به طور رسمی شروع شده است اما هنوز مشخص نیست که آیا این بار نیز «جانی دپ» را در نقش کاپیتان محبوب خود خواهیم دید یا خیر؟

به گزارش خبرگزاری «Geeks World Wide» فعالیت‌های اولیه برای ساخت فیلم «Pirates of the Caribbean 6» شروع شده و «یوآخیم رونین» دوباره در نقش کارگردان فیلم ظاهر خواهد شد. «تد تد الیوت»، «تری روسیو» و «جف نیتانسون» نیز نوشتن فیلمنامه را بر عهده دارند در حالی که «نایجل فلپس» دوباره مسئول طراحی فیلم خواهد بود.

با توجه به اینکه «یوآخیم رونین» در حال حاضر مشغول کارگردانی «Maleficent 2» است، فیلمبرداری «Pirates of the Caribbean 6» احتمالا در سال ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ یا حتی اوایل ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد. با این حال بازگشت «جانی دپ» در نقش کاپیتان جک اسپارو در هاله‌ای از ابهام قرار دارد مخصوصا اینکه فیلم «Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales» با فروش جهانی ۷۹۴ میلیون دلاری فروشی ضعیف‌تر نسبت به «Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides» داشت که فروش جهانی برابر با ۱ میلیارد دلار داشت.

این کسری در فروش همراه با شایعات آزار خانگی همسر «جانی دپ» موجب شده بسیاری بر این باور باشند که حضور «جانی دپ» دیگر عامل مثبتی به شمار نمی‌آید. این شایعاات پس از حمله طرفداران به «جی کی رولینگ» و استودیو برادران وارنر پس از ساخت فیلم «Fantastic Beasts» شدت گرفت. کمپانی دیزنی پس از اخراج کارگردان فیلم «Guardians of the Galaxy»، «جیمز گان» مورد تمجید و انتقاد بسیاری قرار گرفته و به همین دلیل به شدت زیر میکروسکوپ قرار گرفته است. باید دید دیزنی در مورد حضور یا عدم حضور «دپ» در فیلم «Pirates of the Caribbean 6» چه تصمیمی خواهد گرفت.

درباره ی ehsan ahmadi

مطلب پیشنهادی

باج افزار های معرفی شده در هفته گذشته

باج افزار های منتشر شده در هفته اخیر: ۱٫ New Cmb Dharma ۲٫ Golden ۳٫ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *