خانه / تصویر منتشرشده درصفحه توییتر استودیو سازنده بازی و توضیح رقم اهدایی به خیریه و تشکر از تمامی کاربران پلتفرم ایکس باکس که موجب تحقق این امر شدند .

تصویر منتشرشده درصفحه توییتر استودیو سازنده بازی و توضیح رقم اهدایی به خیریه و تشکر از تمامی کاربران پلتفرم ایکس باکس که موجب تحقق این امر شدند .

طبق جدید‌ترین اخبار بازی و در حالی که در حدود چهار ماه از عرضه بازی مذکور روی این پلتفرم می‌گذرد، استودیو Ninja Theory اعلام کرده است که فروش این بازی به مرز ۱۰۰ هزار نسخه رسیده است.

عملکرد این بازی به عنوان «یک بازی مستقل که دارای معیارهای بازی‌های AAA است»، روی پلتفرم ایکس باکس وان قابل توجه است، اما موردی که باعث می‌شود میزان فروش این بازی اهمیت بیشتری از اعداد و ارقام داشته باشد، تصمیم به اختصاص بخشی از درآمد این بازی روی ایکس باکس وان به خیریه است. استودیو سازنده این بازی وعده داده بود که در صورت فروش ۱۰۰ هزار نسخه، مبلغ ۵۰ هزار دلار به خیریه Mental Health America اهدا خواهد کرد. 

پیش از این استودیو نینجا تئوری اعلام کرده بود که بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice در هفته اول عرضه روی کنسول ایکس‌باکس وان به مرز ۵۰ هزار نسخه فروش رسیده است که این امر به اختصاص ۲۵ هزار دلار به مرکز سلامت روان آمریکا منجر شده است.

با این حال که میزان فروش این بازی و مبلغ اهدایی به خیریه نیمی از هدف و وعده اصلی استودیو نینجا تئوری است، اما این استودیو اعلام کرد که همچنان بر تصمیم خود ثابت قدم است و در صورت رسیدن به مرز ۱۰۰ هزار نسخه فروش، ۲۵ هزار دلار دیگر نیز به خیریه Mental Health America پرداخت خواهد کرد. در نهایت روز گذشته این دستاورد محقق شد و با رسیدن به میزان فروش مورد‌نظر، استودیو نینجا تئوری در مجموع ۵۰ هزار دلار به خیریه ذکر شده پرداخت کرد.

درباره ی alireza ashrafi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *